Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lucas_Weed

Direktorius
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Lucas_Weed last won the day on June 7

Lucas_Weed had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About Lucas_Weed

 • Rank
  Pradedantysis

Recent Profile Visitors

42 profile views
 1. Lucas_Weed

  Loterija

  LAIMĖTOJAS - CLAUDAS_WHITE Dėl įrodymų nemanau kad yra konfliktas, kadangi rinkau tarp dviejų komandos narių.
 2. @Simba_Mldc Priimtas tolimesniai apklausai.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Weed Klaidos aprašymas: 1.Viada degalinė neturi interjero. 2.Kai prisijungi prie serverio nors ir nėra žaidėjų - tu butum pirmas jo? Bet rašo kad serveryje žaidžia visada vienu daugiau. 3.Banko pickupas refreshinas kas 2 sekundes, tai kai tu stovi ant jo, realiai negali naudoti jokios funkcijos, kadangi paspaudus kažką, tau vėl išmetą pagrindine lentelę. 4.Kartais būna serverio pranešimas, kad paslaugas gali nusipirkti per vvp kai projektas neturi tokio dalyko. (Ar Mūsų VVP ten sako, kažką panašaus tik tiek prisimenu.) 5.Vyksta lobio ieškojimas, bet nėra kur nusipirkti kastuvo, siūlyčiau padaryti pirkimą tarp viados kai sutvarkysit ja. 6.Virš mepo yra tekstas, ir jis nestovi vietoje, siūlyčiau pakeisti tekstą, pakeisti pozicija, arba išviso išimti. 7.Per /info 2 kartus rašo bankas Pirmas atvėjis tai - Bankas: ir tada nieko nerašo Ir tada Pinigai banke: rašo tikslia sumą kiek turi banke. 8.Per /info jei turi ginklų licenziją - per /info nerašo atsakymo ar turi ar neturi. 9.Neina eiti į nuomų punkto vidų. 10.(NESU TIKRAS DĖL ŠITO). Kai nueini į kirpyklos vidų, sėdi ten kirpėjas, spėju pagal šita sistemą, kai aš nusiperku kirpimą, turėtu jis aplink mane kažką daryti, kadangi jis dingsta iš tos pozicijos, o baigus apsipirkti jis ten vėl atsisėda. (Tiesiogine prasme dingsta, tiesiog jo nebėra) 11.Kai ijungi radiją, tau rašo kad ijungi radiją, kai išjungi tau nieko nerašo - nesu tikras ar taip turėtu būti. 12.Kai nueini į labirinto vidų, atsirandi neaiškioi vietoj las venturas mieste, paėjus kažkiek nuo tos vietos dar išmeta tave už airbreak. (Aj ir tuo pačiu nėra ten jokio teksto kad ateik čia kad sugryšti ir pnš) O kai gryžti atgal iš "labirinto" nieko nebekrauna. 13.Emsi degalinė neturi interjero. 14.Airdrop eina pajimti iš mašinos. Klaidos vaizdinė medžiaga: Jei reikės kokios vaizdinės medžiagos, paprašykite tikrai numesiu. : ) Taginu @Soo_Soo nes turi duodi honorarą.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Weed Klaidos aprašymas: Per /dkomandos yra nepilni veiksmai, nėra kaip dfondo statistika, nėra premijų išdalinimo bet yra komanda /dpremija, negali idėti pinigų į fondą, bei nuimti. Klaidos vaizdinė medžiaga:
 5. Lucas_Weed

  Loterija

  ANKETA: Jūsų V_P: Soo_Soo Įrodymai kad padavėt pinigus: https://imgur.com/a/qhwNH3t Kiek bilietų nusipirkot? 3
 6. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Weed Klaidos aprašymas: Nėra kur parduoti surinktu uogu. Klaidos vaizdinė medžiaga:
 7. Taip jie dingsta, bet tu nesupranti to, kad pagal senas sistemas ji turėtu pajimti vienas žmogus ir viskas jis dingsta, o dabar eina betkokiam skaičiui žmonių pajimti ta krovinį ir iš krovinio gali gauti gan gerų dalykų kurie persiparduoda, isižengus projektui, tie dalykai nebebus reti, juos turės kiekvienas ir už maža sumą.
 8. PAVEŽĖJAS - REAGUOTI Į IŠKVIETIMUS, VAŽINĖTIS PO MIESTELĮ. PAVEŽĖJAS VAIRUOJA PAVEŽĖJO APRANGA Norint pasikelti iš pavežėjo į taksisto rangą turite: 1.Pradirbti savaitę darbe. 2.Būti pradirbę 600 minučių - per neribotą laiką. (Daryti nuotraukas nuo pradžios ir po 60min) 3.Pajimti 25 klientus. (Neribotas laikas) TAKSISTAS - ATSAKINGAS UŽ /KLIENTAI VALYMĄ, IŠKVIETIMŲ REAGAVIMĄ. TAKSISTAS VAIRUOJA TAKSISTO APRANGA Norint pasikelti iš taksisto į transformeri jums reikės: 1.Pradirbti mėnesį laiko tarp SMART TAXI. 2.Pajimti 100 /klientai. 3.Pajimti 100 /vaziuoju. TRANSFORMERIAI - ATSAKINGI UŽ FIRMOS VEIKLAS, NAUJOKŲ DARBĄ. TRANSFORMERIO MAŠINA | V BEI, SU LEIDIMU | V TRANSFORMERIO APRANGA PAPILDOMOS PRIVILEGIJOS PAVEŽĖJAI - NETURI TAKSISTAI - SAVAITGALIAIS NEREIKIA PRAŽAISTI 60MIN, NEPRIVALO DALYVAUTI VISUOSE VEIKLOSE ( NUOBENT LIEPIAMA ). TRANSFORMERIAI - TAKSISTO PRIVILEGIJOS, BEI GALI VESTI VEIKLAS, ABSOLIUTI PAGARBA DARBE, GALI PRETENDUOTI Į PAVADUOTOJAUS KĖDĘ.
 9. Lucas_Weed

  Loterija

  Nori laimėti mašiną - Sabre? Pirk bilietą ir tau pasiseks! Bilieto kaina: 10K Maksimaliai galite nusipirkti 3 bilietus. Laimėtoja rinksime per - https://wheelofnames.com/ Kaip pirkti bilieta? Paduodi pinigus Lucas_Weed ir užpildai anketą Loterijos pabaiga 2021.06.06 ANKETA: Jūsų V_P: Įrodymai kad padavėt pinigus: Kiek bilietų nusipirkot? (Draudžiama meluoti anketoje) (PINIGAI NEGRAŽINAMI) DALYVAUJANČIU SĄRAŠAS: Claudas_White (2 bilietai)
 10. dar pridėsiu - /dkomandos nėra užbaigtas, neleidžia pridėti/nuimti pinigo. Per /dkomandos net nerašo kad padalinti premija - tam yra jau sukurta komanda /dpremija - o kai parašai ja sako naudok /premija o /premija leidžia tikriausiai tiktais savininkams. Siūlau projekto scripteriui pilnai pralėkti darkarta pro visas komandas ir sutvarkyti /dkomandos
 11. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Weed Klaidos aprašymas: Kai apieškai krovinini automobili, jis nedingsta ir spėju kad kitiem leidžia aptikrinti ji irgi, tai visa prasmė ir unikalumas dingsta. Klaidos vaizdinė medžiaga:
 12. Susisiek apklausai / Priimtas.
 13. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Weed Klaidos aprašymas: 1.Kai per /dkomandos atstatau mašinas, neatsistato landstalker ir man rodos huntley neatsistato. 2.Iš klientų nejiema pinigų, kai vežu. Klaidos vaizdinė medžiaga: -
 14. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Weed Jūsų pasiūlymas, detalus aprašymas: Perdaryti, kad /klientai visi būtų iš kaimeliu. Kuo tai būtų naudinga serveriui?: Na, tiesiog nelogiška važinėti 2km, pirmyn atgal, vien dėl 400e + visas veiksmas vyksta kaimeliuose o /klientai nesakau kad visi bet tikrai didžioji pusė yra visada las-venture.
 15. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Weed Klaidos aprašymas: Direktoriai gali patvirtinti / matyti / ištrinti paslėptas temas. Klaidos vaizdinė medžiaga: Nemanau kad reikia.
×
×
 • Create New...