Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Nedarysiu, taksistų darbas taps beprasminis.
 3. Turi pilna V_P žaidėjo rašyti.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė:Vicka_Garazas Klaidos aprašymas: Itariu zmogu ir meta, kad tokio zmogaus nera. Klaidos vaizdinė medžiaga:https://imgur.com/a/C58vrlK
 5. Sveiki. Matau serverio gamemodas yra platintas, bet tai nėra didelia bėda. Patariu užpildyti serverio tema supergames.lt forume. Bei nusipirkti pora reklamų :) 

 6. Firmos Atnaujimai - Šioje temoje bus pildoma kokie atnaujinimai atsirado mūsų firmoje. Atnaujimai: 1. Pavadinimas | 2021-??-?? | Paaiškinimas | 2. Pavadinimas | 2021-??-?? | Paaiškinimas | 3. Pavadinimas | 2021-??-?? | Paaiškinimas |
 7. Forumo skiltis, kurioje forumo nariai turi galimybę dalintis savo sukurtais vaizdo įrašais, susijusius su SA-MP žaidimu, pačiu SFTG.lt projektu. Galima dalintis ir vaizdo įrašais, kurie yra susiję ir su muzikos įrašais, vaizdo įrašais iš gyvenimo. Informacija bei taisyklės [!] Laikytis bendrųjų serverio ir forumo taisyklių. SFTG.lt forumo taisyklės [!] Temos turinyje negali būti reklamuojami kiti projektai. [!] Anketoje, privaloma kuo išsamiau apibūdinti jūsų pasidalintą vaizdo įrašą, suteikti kiek įmanoma daugiau naudingos informacijos. [!] Temos pavadinimas kuriamas laisva forma, anketa pildoma pagal pateiktą anketos šabloną. [!] Dalinantis SA-MP vaizdo įrašu, filmukas privalo būti nufilmuotas SFTG.lt projekte. Vaizdo įrašai iš kito serverio bus šalinami. [!] Atsakant į pasidalintą vaizdo įrašą, privalote argumentuoti savo nuomonę (nurodyti klaidas, nurodyti trūkumus bei įvertinti jį); [!] Vaizdo įrašas privalo būti talpinamas per „Youtube“ talpinimo platformą. [!] Temos pranešimas privalo būti sudarytas, minimaliai iš penkių žodžių. [!] Pasidalintas vaizdo įrašas užrakinamas po 7 dienų. [!] Jeigu dalinatės ne savo vaizdo įrašu, privalote nurodyti autorių, kuris sukūrė jūsų pasidalintą vaizdo įrašą. [!] Jeigu vaizdo įrašas sulaukia didelio dėmesio, autoriui yra skiriama piniginė premija už SFTG.lt projekto garsinimą. Anketos šablonas, dalinantis vaizdo įrašu: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)?: 2. Ar tai jūsų sukurtas vaizdo įrašas: 3. Informacija, apie ką šis vaizdo įrašas: 4. Vaizdo įrašas: Skiltyje galiojančios bausmės [!] Forumo vartotojo įspėjimai [!] Forumo vartotojo užblokavimas [!] Skilties turinio redagavimas, užrakinimas, šalinimas.
 8. 1. Vardas_Pavardė žaidime. Afro_Torris 2.Jūsų aprašymas (Koks jūs esate, ką mėgstate.) Esu draugiškas, mėgstu ginčitys kai esu teisus, lankau futbolą ir mėgstu kitus sportus. 3.Ar turite Discord programėlę ir ar galite ja naudotis? Taip, turiu ir galiu ja naudotis. 4.Jūsų manymu, kas yra, policija? Policija tai fainas kolektyvas kurie nukenksmina žmones kurie padarė kažką blogo. 5.Kiek turite patirties policijos darbe? Šitame serveryje neturiu, bet kituose serveriuose esu daug pradirbes 6.Kiek laiko žaidžiate šiame projekte? Šiandien pradėjau žaisti. 7.Ar turite programėlę, su kuria galėtumėte filmuoti žaidimą, nes jums padėtų, jeigu gautumėte koki nors skundą. Taip, turiu ir galiu filmuoti žaidimą.
 9. Nepamirškit prabalsuoti už serverį!

 10. Pasiūlymo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Corona_Extra Jūsų pasiūlymas, detalus aprašymas: Vipam/modertoriam/administrtoriam pridėti daugiau teleportaciju pvz: i miestelius ir pnš. Kuo tai būtų naudinga serveriui?: Daugiau galimybių turint privilegijas.
 11. Priimtas, galėjo anketa būti šiek tiek geresnė, bet tiks. Susisieksiu su tavimi žaidime.
 12. Lucas_Weed

  Loterija

  LAIMĖTOJAS - CLAUDAS_WHITE Dėl įrodymų nemanau kad yra konfliktas, kadangi rinkau tarp dviejų komandos narių.
 13. Anketa: 1. Vardas_Pavardė žaidime. Connor_Cortez 2.Jūsų aprašymas (Koks jūs esate, ką mėgstate.) Draugiškas, Bendraujantis, Malonus, Veiksmo žmogutis Ką mėgstu tai sportuoti. Kaip ir daugiau nieko.. 3.Ar turite Discord programėlę ir ar galite ja naudotis? Neturiu ( Bet moku ) 4.Jūsų manymu, kas yra, policija? Ginti, Saugoti, Padėti. 5.Kiek turite patirties policijos darbe? Šitame serveryje tai 0 ( Bet kituose projektuose tai pilna ) 6.Kiek laiko žaidžiate šiame projekte? Dvi savaites 7.Ar turite programėlę, su kuria galėtumėte filmuoti žaidimą, Yes nes jums padėtų, jeigu gautumėte koki nors skundą.
 14. @Simba_Mldc Priimtas tolimesniai apklausai.
 15. 1. Vardas_Pavardė žaidime.Ruomis_Jaster. 2.Jūsų aprašymas (Koks jūs esate, ką mėgstate.)Aš esu Rolandas man yra 11 metų,megstu žaisti su kompu bei leisti laisvalaiki su šeima. 3.Ar turite Discord programėlę ir ar galite ja naudotis?Ne neturiu . 4.Jūsų manymu, kas yra, policija?Policija yra tai musu pagalba,policija mus saugo,gina nuo priešu. 5.Kiek turite patirties policijos darbe?Kolkas esu dirbes policija daug kartų,todel nebūtu labai sunku. 6.Kiek laiko žaidžiate šiame projekte?per diena apie 2val. 7.Ar turite programėlę, su kuria galėtumėte filmuoti žaidimą, nes jums padėtų, jeigu gautumėte koki nors skundą.Ne neturiu nes neina į ja ieiti.
 16. Klaidos pranešimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Corona_Extra Klaidos aprašymas: Rašo neturiu malkų, nors rankoj laikau Klaidos vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/TRGfoqQ
 17. Ačiū už praneštas klaidas.
 18. Nedarysiu, todėl kad laikui bėgant visi ieškos pelningo pasikrovimo.
 19. Svarščiau, pridėsiu kai pradėsiu dirbti ties rangų.
 20. Palikęs 4 klientus Los-Santos mieste, visi kiti kaimeliuose.
 21. Darbuotojų papeikimai - Čia serverio žaidėjai ar kito darbo darbuotojai gali parašyti pagyrima mūsų firmos darbuotojams. Anketos taisyklės: 1. Pildyti anketa tik tada jeigu turite įrodymus. 2. Aiškiai ir tvarkingai aprašyti situacija kaip kas ir kodėl. 3. Savo atsakymus paryškinti ir naudoti (Emerald) spalvą. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: 2. Mūsų firmos darbuotojo Vardas_Pavardė?: 3. Už ką giriate mūsų firmos darbuotoją?: 4. Įrodymai (Imgur)?: Bus papildyta. Jeigu neturėsite įrodymus, tuomet pagyrimas bus atmestas ir neužskaitytas.
 22. Darbuotojų papeikimai - Čia serverio žaidėjai ar kito darbo darbuotojai gali parašyti papeikima mūsų firmos darbuotojams. Anketos taisyklės: 1. Pildyti anketa tik tada jeigu turite įrodymus kad mūsų darbuotojas nusižengė. 2. Aiškiai ir tvarkingai aprašyti situacija kaip kas įvyko ir nuo ko prasidėjo. 3. Savo atsakymus paryškinti ir naudoti (Emerald) spalvą. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: 2. Mūsų firmos darbuotojo Vardas_Pavardė?: 3. Ką mūsų firmos darbuotojas nusižengė?: 4. Įrodymai (Imgur)?: Bus papildyta. Jeigu neturėsite įrodymus, kad mūsų firmos darbuotojas padarė nusižengimą ar kažką kito, jūsų anketa bus atmesta.
 23. Ši skiltis priglaudžia viską, kas netiko kitose skiltyse. Šioje skiltyje kuriamos temos neturi bendrosios struktūros, viskas yra kuriama laisva forma, tačiau privaloma prisiminti ir tai, kad tema privalo atrodyti graži, estetiška, jos turinys turi būti netinkamas kitose skiltyse, tačiau jis negali pažeisti bendrųjų forumo taisyklių. Skiltyje galiojančios taisyklės: [!]Kurti naują temą šioje skiltyje galima tik tuomet, jeigu jos turinio negalima panaudoti kitose skiltyse ar būsenos atnaujinimuose. [!]Temos turinys turi būti informatyvus, atitikti temos pavadinimą. [!]Temos turinys kuriamas laisva forma. [!]Temos turinyje negali būti skatinama, kaip nors pakenkti SFTG.lt projektui ar jo nariams. [!]Temos turinyje negalima reklamuoti kitų žaidimų projektų, jų tinklapų. Negalima dalintis pakvietimų nuorodomis ir panašiai. [!]Temos turinys turi atrodyti estetiškai, negalima parašyti vieno sakinio (pvz: numeskit playlistų), tam yra skirti būsenos atnaujinimai arba apklausų skiltis. [!] Temos pranešimai turi būti susiję su tema. [!] Draudžiama rašyti daugiau negu 2 pranešimus iš eilės ar kaip kitaip teršti temą. [!] Cituojant temos pranešimus būtinai pridėti savo komentarą. [!] Privaloma laikytis bendrųjų forumo taisyklių: SFTG.lt forumo taisyklės Skilties temų moderavimas: [!]Neaktyvios temos yra užrakinamos per 7 dienas, tačiau temos autoriui pageidaujant jos gali būti atrakintos. [!]Tema gali būti išskirta, jeigu ji yra populiari bei aktuali serverio žaidėjams ar SFTG.lt projektui. [!]Temos turinyje ar komentaruose aptikus tam tikrus taisyklių pažeidimus, jie yra šalinami, jų autorius baudžiamas įspėjimais. Skiltyje galiojančios bausmės: [!] Forumo vartotojo įspėjimai [!] Forumo vartotojo užblokavimas [!] Skilties turinio redagavimas, užrakinimas, šalinimas.
 1. Load more activity

Announcements

 • Serverio IP: 185.80.128.22:7777
×
×
 • Create New...